Tremella Fuciformis (Mushroom) Exact

Autor: Rafal Estima

Głęboko nawilża i zatrzymuje wodę w skórze

To wyjątkowy grzyb adaptogenny. Badania wykazują wiele korzyści zdrowotnych dla skóry płynących z Tremelli :

  • Głęboko nawilża – grzyby Tremella mogą działać korzystniej niż kwas hialuronowy w nawilżaniu skóry. Badania wykazują, że ponieważ cząsteczki nawilżające Tremelli są 400 x mniejsze niż cząsteczki kwasu hialuronowego, są one w stanie wniknąć w skórę szybciej i głębiej niż kwas hialuronowy. Nawilżenie z Tremellą może poprawić teksturę i elastyczność skóry.

  • Zatrzymuje wodę w skórze – dzięki unikalnym związkom polisacharydowym, które mają wyjątkową zdolność zatrzymywania wody w skórze, która jest prawie 500 x większa niż ich waga. Utrzymywanie skóry w stanie odżywionym i nawilżonym jest niezbędne, aby skóra wyglądała i czuła się młodo i zdrowo.

  • Utrzymuje nawilżenie i elastyczność skóry – dzięki wysokiej zawartości witaminy D, która jest niezbędna do wspomagania wzrostu komórek skóry jak też naprawy oraz zapobieganiu przedwczesnemu starzeniu się skóry, m.in. poprzez utrzymanie nawilżenia i elastyczności skóry.

  • Działa antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowo – dzięki dużej ilości polisacharydów, które zapobiegają uszkodzeniom komórek spowodowanym przez wolne rodniki.

Składnik ten znajduje się w DABI’A AGE DELAY PEPTIDE FACE SERUM i DABI’A CALM & SLEEP RECOVERING NIGHT MASK.


DOŁĄCZ DO DABI’A NEWSLETTER

i odbierz kod rabatowy 10% na najbliższe zamówienie!

Poznaj produkty Dabi'a: