Najczęściej zadawane pytania

PRODUKTY I SKŁADNIKI

Czy odbiorcą programów Dabi’a INNER OUTER CARE jest kobieta wkraczająca w okres menopauzy?

W centrum naszego zainteresowania jest kobieta, która wkracza w dojrzały okres swojego życia, po 40-stym roku życia. Nasze programy Dabi’a INNER OUTER CARE zawierające kosmetyki i suplementy diety przeznaczone są dla kobiet wkraczających w okres transformacji menopauzalnej i menopauzy, które doświadczają z tego powodu zmian wpływających na ich samopoczucie, urodę, zdrowie, komfort życia i codzienne funkcjonowanie. Innymi słowy, przeznaczone są dla kobiet planujących żyć pełnią swoich możliwości bez względu na upływający czas, uzupełniając w sposób efektywny codzienną dietę i pielęgnację.

Czy wasze kosmetyki i suplementy dla kobiet zawierają składniki pochodzenia naturalnego?

Tak. Staramy się, aby zarówno nasze kosmetyki jak i suplementy dla kobiet zawierały głównie składniki pochodzenia naturalnego, dlatego większość naszych produktów zazwyczaj zawiera w swym składzie > 98% składników pochodzenia naturalnego. Przy opracowywaniu składów i formulacji kierujemy się zasadą doboru składników pochodzenia naturalnego o udowodnionym naukowo działaniu.

Czy wasze kosmetyki i suplementy diety dla kobiet są wegańskie?

Tak. Staramy się, aby zdecydowana większość zarówno suplementów diety jaki i kosmetyków nie zawierała składników pochodzenia odzwierzęcego. W naszej ofercie nigdy nie znajdziesz żadnego składnika testowanego na zwierzętach.

Czy wasze preparaty przeszły badania?

Tak. Nasze produkty przed wprowadzeniem do sprzedaży standardowo przechodzą badania. Także na etapie zakupu składników do naszych produktów weryfikujemy ich pochodzenie i czystość. Zakłady, w których są wytwarzane pracują w oparciu o standardy i wymagania systemów jakości zgodnie z normą ISO 9001:2015, HACCP  jak też GMP.

Czy wasze produkty mają udowodnione naukowo działanie?

Nasze produkty komponujemy ze składników, które znajdują naukowe potwierdzenie swego działania. Analizujemy i korzystamy z szeregu publikacji naukowych i badań realizowanych w ośrodkach uniwersyteckich i badawczych na całym świecie. Analizujemy i bierzemy pod uwagę badania kliniczne i naukowe realizowane przez producentów składników naszych produktów, które dokumentują i potwierdzają ich skuteczność. Nad kompozycją naszych składów czuwa sztab odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

Z czego zrobione są kapsułki w suplementach diety?

Kapsułki zrobione są z celulozy i są wegańskie.

Jak długo warto stosować programy INNER OUTER CARE?

W zależności od potrzeb, stosowanego programu i poszczególnych jego produktów jak też indywidualnych reakcji na dany produkt. U jednych osób efekty mogą pojawić się wcześniej u innych nieco później. Wg realizowanych badań efekty mogą być odczuwalne już po miesiącu stosowania. Warto stosować dany program minimum 3 miesiące, by odczuć w pełni jego efekty.

Jak długo należy kontynuować stosowanie suplementów?

To zależy od potrzeb, prowadzonego trybu życia, codziennej diety oraz indywidualnych reakcji organizmu, ponieważ każdy organizm jest inny. Rekomendujemy, aby stosowanie suplementów jako uzupełnienie codziennej diety kontynuować przez okres 3 do 6-ciu miesięcy. Po tym czasie warto zrobić 1 miesiąc przerwy, a dodatkowo można skonsultować się z lekarzem i jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań kontynuować spożywanie suplementów. Zawsze przeczytaj etykietę i postępuj zgodnie z zaleceniami. Nie stosuj w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. W przypadku wystąpienia niepożądanych objawów należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.

W jaki sposób należy przyjmować suplementy?

Postępuj zgodnie z zaleceniami umieszczonymi na opakowaniu. Nasze suplementy nie wymagają przyjmowania w trakcie posiłku, my rekomendujemy przyjmowanie 1 h po posiłku. Najlepiej popijać wodą.  Połykać kapsułki w całości – nie otwierać, ani nie rozgryzać kapsułek.  Można stosować o dowolnej porze dnia, za wyjątkiem suplementu diety Calm & Sleep Balancing Formula/Formuła uspokojenia i snu, który należy przyjmować 30 minut przed snem.

Czy wasze suplementy są polecane dla kobiet karmiących?

Nasze suplementy nie są przeznaczone i nie są zalecane dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących.

Czy wasze produkty są produkowane w Polsce?

Tak, wszystkie nasze produkty są produkowane w Polsce, ale wiele składników, z których są wytwarzane są produkowane zagranicą. Nie wykluczamy jednak możliwości produkcji poza naszym krajem a szczególnie w krajach Unii Europejskiej, gdy będzie taka konieczność.

Jak sortować opakowania po zużyciu produktów?

Kartoniki po produktach i karton wysyłkowy prosimy wyrzuć do niebieskiego kosza na papier.
Butelki po suplementach po odklejeniu etykiety wrzuć do zielonego kosza na szkło podobnie jak szklane słoiki, pipety i szklane buteleczki po kosmetykach. Zakrętki od suplementów i kosmetyków wyrzuć do żółtego kosza na tworzywa i metale. Wypełniacz przesyłki jest produktem degradującym w wodzie, zatem możesz go rozpuścić i podlać rośliny.

ZAKUPY, WYSYŁKA I ZWROTY

Czy mogę robić zakupy bez konieczności logowania?

Tak. W ten sposób możesz robić zakupy.

Czy muszę kupować program zamiast pojedynczych produktów?

Nie. Umożliwiamy zakup dowolnych produktów w dowolnych ilościach, ale rekomendujemy zakup programów Dabi’a INNERE OUTER CARE ponieważ kierując się tą zasadą, możesz zadbać o siebie efektywniej stosując jednocześnie produkt, który wspiera Twój organizm od wewnątrz oraz produkt, który uzupełnia to działanie od zewnątrz. Pamiętaj też, że premiujemy zakup programu Dabi’a INNER OUTER CARE niższą ceną -10%

Jakie są dostępne metody płatności?

Masz do wyboru wiele metod płatności za pośrednictwem platformy płatniczej BLUE MEDIA – w tym BLIK, szybkie przelewy online oraz portfele cyfrowe Apple Pay, Google Pay, jak też przelew tradycyjny. Dodatkowo, za pośrednictwem platformy płatniczej PayU udostępniamy płatności kartą VISA i MASTER CARD jak również udostępniamy możliwość płatności odroczonych o 30 dni w systemie PayPo (kup teraz zapłać za 30 dni).  Nie oferujemy płatności za pobraniem.

Czy wysyłacie przesyłki za granicę?

Jeszcze nie. Ale pracujemy nad tym, aby udostępnić taką możliwość w niedalekiej przyszłości. Aktualnie zamówiony towar wysyłamy przesyłką kurierską tylko na terytorium Polski.

Czy mogę zwrócić zamówione produkty?

Tak. Masz prawo zwrotu. Akceptujemy zwroty do 14 dni od otrzymania przesyłki. Przygotuj nieużywany produkt do zwrotu i wyślij na podany przez nas adres do zwrotów, upewnij się, że nie ulegnie zniszczeniu podczas przesyłki, i że otrzymamy Twój zwrot w ciągu 14 dni. Prosimy o zachowanie dowodu nadania przesyłki i nie wyrzucanie go, dopóki zwrot nie zostanie przez nas zaakceptowany. Twój zwrot zostanie zrealizowany w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Zapoznaj się z WARUNKAMI ODSTĄPIENIA OD UMOWY, które znajdziesz tutaj.

Jaki jest standardowy czas realizacji zamówienia?

Zamówienia realizujemy w dni robocze. Jeśli złożysz zamówienie do 11:00, my skompletujemy, zapakujemy i  wyślemy przesyłkę jeszcze tego samego dnia, ale jeśli złożysz zamówienie po godz. 11:00 przesyłka wysłana będzie w następnym dniu roboczym. Zatem termin realizacji zamówienia może trwać od 1 do 2 dni roboczych od momentu opuszczenia naszego magazynu.