Safr’Inside™

Autor: Rafal Estima

Naturalny, opatentowany składnik, który przyczynia się do utrzymania równowagi emocjonalnej, obniża stres

 • 60% obniżenie uczucie zdenerwowania i stresu
 • 46% zmniejszenie poczucia poirytowania

Jest naturalnym składnikiem, który pomaga radzić sobie ze stresem i ułatwia relaks również u kobiet w okresie około i menopauzalnym. Safr’Inside™ znacząco koryguje wahania nastroju w porównaniu do placebo, co potwierdzają badania kliniczne. Jest to najbogatszy ekstrakt szafranu bogaty w prawdziwy safranal, który wzmacnia transmisję serotoniny. Dzięki wykazanemu wpływowi na mózg, Safr’Inside oferuje kompleksowe działanie zapewniające równowagę emocjonalną. Wiele badań potwierdziło korzyści płynące z szafranu w zakresie poprawy jakości życia w sytuacjach stresowych, co może być odzwierciedlone w kłopotach z układem trawiennym lub zaburzeniach snu, a także w łagodzeniu poszczególnych stanów fizjologicznych, takich jak zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS) i menopauza.

Składnik znajdujący się w DABI’A CALM & SLEEP BALANCING FORMULA.

 • Najbogatszy ekstrakt w prawdziwy safranal
  Opatentowany proces kapsułkowania Tech’Care™

 • Potwierdzony mechanizm działania na serotoninę
  Co potwierdzają publikowane wyniki badań dotyczące wpływu safranalu na transmisję serotoniny

 • Potwierdzona skuteczność kliniczna na zdrowych osobach
  Ochrona przed ostrym stresem w ciągu 30 min i poprawa kondycji psychicznej, a dobre samopoczucie skorelowane z wysoką biodostępnością Safr’Inside™*

* Ocena skuteczności Safr’Inside na podstawie 2 miesięcznych badań klinicznych (Low-mood related feelings: POMS – Profile Of Mood States) test na 56 zdrowych osobach o obniżonym nastroju w podwójnie ślepym, randomizowanym badaniu klinicznym z grupą kontrolną; przyjmujących dawkę Safr’Inside (30mg/dobę) vs Placebo.


DOŁĄCZ DO DABI’A NEWSLETTER

i odbierz kod rabatowy 10% na najbliższe zamówienie!

Poznaj produkty Dabi'a: